Tak čtu, že Německo se chystá zavést povinnou vojnu, Dánsko vydat ukrajinských verbířům tamní UA gastarbajtry a gastmafiány, náš pan prezidentgenerál se nám vecpal na summit NATO, kde se budou delegace upisovat krví, kolik dají prachů a kanonefutru – což všechno dostává jasnější význam, když se dozvíme, že Putin se dnes vyslovil, že zvažuje všeobecnou mobilizaci.
Rád bych se mýlil, ale zdá se, že se schyluje k okamžiku, kterému se v ruletě říká Faites vos jeux – rien ne va plus. Rozdíl je jen jediný: zatímco v ruletě vždycky někdo vyhrává, ve válce, kterou spolu vedou jaderné mocnosti, je od první atomové střely dáno, že prohrajeme všichni…
(Status na FB, 27. júna 2026)
(Celkovo 16 pozretí, 16 dnes)