Miroslav Radačovský: Kto je zodpovedný za nevedomosť?

Práve som sa z relácie V politike na TA3 od R. Ilieva dozvedel, že príčinou toho, že takmer 65 % Slovákov zastáva názor, že Západ zodpovedá za vojnu na Ukrajine, zapríčinili Hlavné správy, Slobodný vysielač a A. Danko. Jednoducho, R. Iliev dospel k názoru, že 65 % Slovákov je pravdepodobne takých hlúpych a nevedomých, že nevedia rozlíšiť, čo je príčina vojny, kto je agresor a pod.

Útočný prejav pána moderátora a akýsi nepokoj v jeho tvári (mimika), svedčia to tom, že zjavne na túto reláciu nebol pripravený. Možno sa pohádal s manželkou, nazlostili ho deti. Ale aj mne sa to v živote stáva. Ale moderátor by aj takúto situáciu mal zvládnuť… Odosobniť sa, pretože práca moderátora je práca pre verejnosť a musí byť objektívna.

Pán moderátor, aj ja zdieľam názor 65 % občanov Slovenska. Zdieľajú ho aj moji priatelia, známi a môžem vás uistiť, že to nie sú nevedomí hlupáci, ktorí nevedia vyhodnotiť situáciu a preto buďte, pán Iliev, objektívny. Zrejme demagógia a propaganda špičkových západných médií a GLOBSEC-u zlyháva.

Položme si otázku, prečo?

(Status na FB 28. mája 2023, titulok SLOVO)

(Celkovo 158 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter