Karol Farkašovský: OĽaNO prepadlo – sranda sa končí

Už sa mu smeje aj STOP-ka pri ceste. Trpko-kyslý víťaz volieb, aktuálne premaľovaný na hnutie „priateľov“ starých fiatiek, už pred občanmi definitívne zmaturoval. Tak ako tu na hulváta po celý čas vystrájal, tak aj prepadol. Darmo sa úporne snaží vyvolať dojem, že tu posledného tri a pol roka vôbec nebol. Akoby v tom desivom úpadku Slovenska vôbec nemal prsty. Akoby nám tú slovenskú démo-no-kraciu krivil niekto úplne iný. Snaží sa dištancovať od všetkého, čo jeho kmeňoví aktivisti a politickí diletanti spôsobili.

Najnovšie nielenže kazia dobré meno „fiatkám“, ale vymýšľajú si naivné heslá o mafii. Dokonca o tom, že „oni“ nás mafii nepredajú. A kto ich o to prosí? „Oni“ sú fakt mimoni. A ešte riadne pomýlení.

Každý priemerne inteligentný občan sa týmto „marketingovým blábolom“ musí smiať. Ale vlastne už nikoho nezaujímajú. Bublina spľasla.

Pri jazde autom sa mi vynoril príznačný obraz. Odfotil som si ho na pamiatku. Aj náhoda s jasnou dopravnou značkou pred bilbordom politicky infantilnej značky ukazuje, že najlepším ocenením tejto hanby Slovenska – je STOP.

STOP na večné časy a už NIKDY INAK. Ani len zo srandy.

(Status na FB 2. augusta 2023)

(Celkovo 207 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter