Roman Laml: Hamran je opakovane za hranou…

Je neuveriteľné, čo všetko sa policajnému prezidentovi toleruje. Jeho úlohou skutočne nie je komentovať politikov, alebo to, kto je riaditeľom SIS. Už len očakávam, kedy sa NAKA zameria na sudcov Ústavného súdu SR, pretože si dovolili rozhodnúť v protiklade s očakávaním tejto názorovo-nátlakovej bubliny politikov, novinárov a bohužiaľ, aj niektorých štátnych úradníkov. To, čo predvádza Hamran, je úplne ukážkové zneužívanie funkcie, pretože sa ako policajný prezident vyjadruje k problematike, ktorá je úplne mimo jeho kompetencie, a podľa všetkého aj mimo jeho poznávacej schopnosti.

Pokiaľ je potrebné rešpektovať obvinenia voči rôznym exponovaným osobám, je potrebné rešpektovať aj obvinenia voči jeho Čurillovcom. Hamran vôbec nechápe, že nie je politik, ktorý si môže „trepať“, čo chce, ale človek vo vysokej funkcii policajného prezidenta a musí rešpektovať jej limity.

Pokiaľ by niekto nemal byť vo svojej funkcii, je to práve policajný prezident. Ale možno je to aj zámer. Jeho prípadné odvolanie by mu umožnilo vstup do politiky s aureolou bojovníka za spravodlivosť, ktorého mafia umlčala. A to sa v jeho bubline cení…

Denník N: Policajný prezident je sklamaný

(Status na FB 22. júna 2023)

(Celkovo 141 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter