Pavel Šik: Moc důležitá cesta P. Fialy

Pan Kolář a další se poděkovali premiérovi, jak pomohl zalobovat v USA za pomoc Ukrajině, reportéři o návštěvě říkají, že byla naprosto nadstandardní, takže ta cesta Fialy musela být fakt důležitá.

… tak jsem se chtěl podívat, jak to hodnotí americká média. Na hlavním politickém serveru The Hill bohužel nic o návštěvě není, jen to, že tisková mluvčí Karine Jean-Pierre v ranním brífingu zmínila, že nějaký premiér bude u Bidena. To je divné, taková důležitá návštěva jim vypadla?

Kouknu na největší televize. CNN si jí určitě všimla. Co ani CNN si návštěvy nevšimla a nepíše o ní? CBS, NBC, ti mají přehled. Cože? Ani NBC a CBS?

Alespoň čtyři největší noviny v USA jistě o návštěvě píší. New York Times o ní určitě musel něco napsat, vždyť sdílejí s Fialou stejné hodnoty. Ani čárka? Podívám se tedy do Wall Street Journal, vždyť ti jsou na stejné vlně a ví, co Fiala hájí. Cože ani ti nic o nadstandardní návštěvě nenapsali? USA Today, tam je všechno. Sakra, nic. A čtvrté největší noviny USA Los Angeles Times? Nic…

No dobře, Američané zásadní návštěvu našeho světového lídra nedocenili, ale Rusy musel Fiala pěkně nakrknout, když zaloboval takhle úspěšně za schválení pomoci. Tajně se vkradu na super zakázané platformy a čekám totální „shitstorm“. Cože? Rusové na svých hlavních propagandistických kanálech mu nespílají a ani se o návštěvě nezmiňují? Tak jdu na ty méně hrozné a nezakázané jako TASS a další, ti to určitě sledují. Cože? Nic? Jim snad nevadí, že český premiér svou návštěvou pomohl totálně zvrátit jejich agresi?

Copak si, sakra, nikdo nevšiml, že Fiala je světový lídr? Běžte všichni do p***** i s motýlama, ignoranti. Víte, kolik nás ta cesta stála?

(Status na FB 23. apríla 2024, titulok SLOVO)

(Celkovo 144 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter