Oľga Nachtmannová: Voľte rozumom, nie emóciami

Ing. Michal Truban na akademickej pôde, kde, mimochodom, nemá čo hľadať, prezentuje svoje choré názory, ktoré navyše okoreňuje vulgarizmami. Deje sa to pred tablom „História pedagogickej fakulty“. Za sebou má fotografie bývalých dekanov tejto fakulty, pred sebou mladých ľudí, ktorí si určite nevybrali pedagogiku preto, aby počúvali tieto choré, nebezpečné návrhy. Budúci pedagógovia majú mať prednášky, ktoré im dajú vedomosti a následne odborné kompetencie, ktoré budú posúvať našim deťom, vnukom… Namiesto toho sa dostali do pazúrov tohto „inteligenta“, ktorý im vštepuje myšlienku, aká úžasná vec je okúsiť drogy… Akú budúcnosť dá deťom pedagóg, ktorý tieto nebezpečné návrhy vyskúša? Vlastne to sa už mohlo stať, keďže toto sa udialo už dávnejšie a vtedajší študenti sú už v praxi.

Toto bezprecedentné vystúpenie Michala Trubana musí byť mementom, aby žiadna osoba tohto razenia nemala šancu nikoho indoktrinovať na pôde žiadnej školy. Ak nemá nič zmysluplné, čo môže mladým ľuďom povedať, nemá tam čo hľadať.

Priatelia, tento človek kandiduje z 3. miesta na kandidátke PS.

Aká budúcnosť čaká Slovensko, ak by ho riadili ľudia tohto razenia? A nejde len o drogy, ich agenda má podstatne širšie portfólio. Indoktrinácia detí a mladých ľudí, zosmiešňovanie a degradácia ľudí niektorých profesií – to má byť naša budúcnosť? Z toho bahna by sa dalo vyhrabať veľmi ťažko.

Voľme rozumom, nie emóciami, iba tak zabezpečíme budúcnosť pre Slovensko, budúcnosť pre ďalšie generácie.

(Status na FB 15. septembra 2023, titulok SLOVO)

(Celkovo 139 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter