Monika Beňová: Už som ani nechcela o voľbách do EP

Už som ani nechcela o voľbách do EP, ale keďže Denník N sa už opäť „opustil“ a z akéhosi prapodivného dôvodu sa pustil do „výkladu“ toho, čo my si teda podľa nich v Smere SSD o voľbách myslíme, tak tento príspevok je odo mňa špeciálne pre nich.

Včera so zablahoželala víťazom volieb vo svojom verejnom statuse. Napísala som, že sme skončili druhí, ale nakoľko na rozdiel od Dennika N, ktorý nikdy nikam nekandidoval, sú toto moje 5. voľby do EP, tak výsledok v porovnaní s tými predchádzajúcimi považujem pre moju stranu za fantastický. Získali sme o viac ako 200 000 hlasov a pribudli nám dva mandáty. Nakoniec nás volilo aj o 10 % viac voličov ako v roku 2019. Preto vnímam tento výsledok ako naše víťazstvo. Naše v zmysle našich výsledkov v roku 2019 a v zmysle našich, rozumej straníckych, očakávaní.

Nepísala a ani nehovorila som nič o Republike. Dnes na TK som vyslovene povedala, že za nášho najbližšieho partnera považujem v EP kolegu B. Ondruša z Hlasu SD. Nikto z nás nepovedal, že za partnera považuje niekoho iného.

Podsúvanie akejkoľvek spolupráce s Republikou mne, do ktorej celú kampaň Uhrík a spol. kopali, úplne najviac môže teda len niekto, kto je fatálne zaslepený nenávisťou k Smeru.

A to ešte pred pár dňami vypisovali, že ako sa dá v spoločnosti dosiahnuť zmier. Tak gratulujem k tejto ceste.

(Status na FB 10. júna 2024)

(Celkovo 175 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter