Monika Beňová: Stojím za svojimi kolegami

Ešte pár poznámok k tomu, čo som práve sledovala v TV.

J. Šeliga tára o našej kampani a vraj máme strach. Tento mládenec bez úspechu, s plyšovým medvedíkom pobehujúci medzi politickými mŕtvolami najprv u Remišovej a teraz u Hegera, ešte kampaň nevidel. My sa s vami, príčetnými ľuďmi, uvidíme od 15. augusta. Začíname v Rimavskej Sobote a tešíme sa na vás.

Michal Šimečka, ktorý nás o dušu obvolával, keď ho v prvom kole nezvolili za podpredsedu EP a ktorého najväčší „úspech” pre Slovensko bola historicky prvá rezolúcia proti vlastnej krajine, ktorú kedy predložili slovenskí poslanci. Vraj sme tu všetci homofóbni. Jeho najväčšou traumou je, keď mu niekto pripomenie, ako robil asistenta vtedajšiemu SMER-ákovi B. Zalovi. Čo už môže vôbec hovoriť človek, ktorý sa hanbí za svoju prácu?! Predseda strany, ktorá minula najviac na kampaň, nech vôbec nespomína kampane kohokoľvek iného.

A čo pani prezidentka? Čo vy hovoríte o „nezasahovaní” do práce polície? A čo myslíte, že sme už zabudli na vaše tajné stretnutie s Aláčom, Kolíkovou, Hegerom, Kollárom, Mikulcom a spol. v špeciálnej miestnosti kdesi v centrále SIS? Kde je vaše citlivé vnímanie životov p. Santusovej, nebohého p. Lučanského či iných perzekvovaných občanov? Sú to aj vaši občania, aj keď sa vám zjavne hnusia. Ale isteee, vy ste prezidentkou všetkých.

Ľudovít Ódor, to je vlastne jedno, toho je aj zbytočné komentovať, lebo ten len prikyvuje, chodí debatovať kade-tade a tak, ako odkiaľsi prišiel, tak sa aj vytratí.

Tak si to zhrňme, jeden z kľúčových „svedkov”, samozrejme, na slobode a bez obvinenia, si teda spomenul, že o úplatkoch, ktoré inkasoval, mal vedieť Tibor Gašpar. Síce povedal, že to nevie dokázať, ale že on si to tak myslí. Takže o piatej ráno pre Tibora Gašpara prišla NAKA, lebo bývalý policajt, ktorý bral úplatky a pokojne si žije svoj podlý život na slobode bez postihu, si spomenul, že by mal vedieť jeho nadriadený…

No a posledná poznámka je na adresu reprezentantov židovskej komunity na Slovensku UZ ŽNO. Špeciálne jej predsedu Richarda Dudu. Pán Duda, vám neprekáža, že „spravodlivosť” na Slovensku reprezentuje p. Pavol Ďurka, ktorý podľa uznesenia Policajnej inšpekcie mal v kancelárii na nástenke hákový kríž? Či… Židia na Slovensku.

Viem, je piatok. Chceme si všetci oddýchnuť, má byť pekne, víkend, a tak. Ale nedá mi nestáť za mojimi kolegami v tejto chvíli aj počas voľných dní.

(Status na FB 11. augusta 2023, titulok SLOVO)

(Celkovo 174 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter