Monika Beňová: Kto tu ohrozuje demokraciu?

Máme tu takúto situáciu: Zatýkajú čelných predstaviteľov bezpečnostných zložiek.

Prezidentka vyzvala na zvolanie Bezpečnostnej rady štátu. Ňou poverený „predseda” vlády jej odkiaľsi odkázal, že nemá byť hysterická.

Jej a ňou odvolaný minister vnútra Ivan Šimko jej to všetko vysvetlil pred pár týždňami. Asi mu neverila. Alebo sa bála? Ódor jej možno už vtedy povedal, nech nie je „hysterická”. A na Šimkovo miesto dosadil nejakého nočného strážnika od primátora Bratislavy. Ten bude asi poslušnejší, keďže na Vala toho môže mať Hamran dosť, všakže. Šimka nemali čím vydierať, tak ho nechali odvolať, lebo ich prekukol po pár dňoch.

Tak kto to tu ukradol štát? Kto tu ohrozuje demokraciu a jej základné inštitúcie? Kto robí medzinárodnú hanbu krajine? A ako tu teda mohla byť korupcia počas týchto „protikorupčných” vlád?

Pýtajte sa na tieto otázky na road show otca M. Šimečku, predsedu PS. Ten totiž chodí „nezávisle” presviedčať ľudí, že len šimečkovská pravda je tá správna. A že my ostatní sme svine. To je jeho slovník.

Nuž, pani prezidentka, takto ste dopadli. Chceli ste sa im zavďačiť, chránili ste ich, vymenovali ich do funkcií a nakoniec vám odkázali, že ste hysterická. Toto je fakt úroveň!

(Status na FB 17. augusta 2023, titulok SLOVO)

(Celkovo 223 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter