Miroslav Radačovský: Hokejkou po hlave a pukom do čela

Predstavitelia KDH sú skutočne nepolepšiteľní. Nie je to tak dávno, čo sa dali do spolku s liberálmi, keď chceli zvoliť liberálneho prezidenta I. Korčoka a vo štvrtok sa im liberáli odmenili tak, že v Európskom parlamente hlasovaním za „potratový zákon“ prevalcovali ich kresťanské hodnoty. A teraz sa opätovne europoslanci Miriam Lexman a Ivan Štefanec dali do spolku s pp. Bilčíkom, Nicholsonovou, expertom na tchory Wiezikom, Hojsíkom, Jurzycom a zosnovali dňa 10. apríla 2024 spoločnú výzvu, v ktorej žiadajú, aby Slovákom, hrajúcim v KHL, zakázali účasť v reprezentácii.

Takto spojiť nenávisť voči ruským športovcom s nenávisťou voči vlastným občanom, Slovákom, hrajúcim v KHL, je skutočne príznačné pre vyššie uvedených liberálov. Ale že sa k nim pridali aj europoslanci za KDH, toto už určite nepochopia ani veriaci Slovenska.

Je veľmi pravdepodobné, že aj teraz od liberálov dostanú po nose a možno od športovcov Slovákov, ich fanúšikov, ale aj úprimne veriacich, obrazne povedané, aj hokejkou po hlave a pukom do čela, aby sa konečne už raz spamätali a nespájali sa s tými, ktorí len pred časom v EP prevalcovali hodnoty, na ktorých kresťanstvo stojí.

Ešte šťastie, že máme rozumných ľudí vo vedení SZĽH, ktorí konštatovali, že každý hokejista, ktorý vlastní slovenský pas a má požadovanú výkonnosť, má právo reprezentovať Slovensko na medzinárodných podujatiach. Je dobré si zapamätať, ktorí europoslanci zastupujú Slovensko a ktorí sa, nedajbože, budú v nadchádzajúcich eurovoľbách opätovne uchádzať, aby Slovensko v EP zastupovali, resp. objektívne povedané, zastupovali všetko možné, len nie to, čo je pre Slovensko dobré.

(Status na FB 12. apríla 2024)

(Celkovo 168 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter