Ladislav Kamenický: Slovensko je v eurozóne trojnásobným rekordérom!

Slovensko sa stalo policajným štátom, ktorý kryje prezidentka Čaputová.

Už v prvom štvrťroku 2023 sme informovali o tom, že Slovensko má 2x vyššiu infláciu ako je priemer eurozóny. Ak si niekto myslel, že nástupom Čaputovej vlády sa situácia zmení, je na omyle.

Inflácia v eurozóne pomaly klesá a v júni 2023 v priemere dosiahla 5,5 %, pričom až na jednu jedinú krajinu, vo všetkých štátoch eurozóny inflácia dosiahla len jednociferné hodnoty. Hádajte, ktorý štát eurozóny má úplne najvyššiu infláciu a ktorý štát je jediným štátom eurozóny s dvojcifernou infláciou?

Správne, nemýlite sa, je to práve Slovensko!

Slovenská inflácia v júni 2023 s hodnotou 11,3 % je opäť o viac ako 2x vyššia ako v eurozóne (5,5 %)!

Nič sa nezmenilo a vláda s tým nič nerobí! Matovič okradol v roku 2022 dôchodcov skoro o celú infláciu a Ódor slovenský „rekord“ v zdražovaní necháva na neviditeľnú ruku trhu, ktorý absolútne zlyhal.

Jediné, čo vládu zaujíma, či sa z USA nakúpia zbrane, ako sa ešte pomôže Ukrajine, ako udržať Hamrana na stoličke policajného prezidenta, resp. ako sa zbaviť „neposlušného“ ministra vnútra Šimka, ktorý netancuje tak, ako jeho podriadený Hamran a prezidentka Čaputová pískajú! Rozpor so želaniami prezidentky Čaputovej a policajného prezidenta Hamrana sa na Slovensku stáva „hrdelným“ zločinom, za ktorý musí minister vnútra odstúpiť.

Čo sa chystá na Slovensku, keď kvôli obvinenému Ďurkovi z partie tzv. Čurillovcov musí padnúť minister vnútra?

(Status na FB 25. júla 2023)

(Celkovo 114 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter