Katarína Roth Neveďalová: Kauza Policajný prevrat pokračuje

Predstavte si, že šéf FBI by zatkol šéfa CIA a NSA a NCIS. Vyhlásil by, že ich riadi cez telefón podnikateľ, ktorý pred 2 rokmi zmizol, a „zakonšpiroval“ to tak, že aj keď ho oni nepoznajú, ani sa nestretávajú, nemajú kontakt, ale funguje to a riadi ich. A americký prezident by vyhlásil, že je to všetko ok, že žiaden problém nie je.

Toto nie je nový americký trhák, ale slovenská realita. Čo sme ale čakali? Žiadne osvietenie sa nekonalo. I keď sa zdalo, že keď včera prezidentka citlivo nezvažovala a zachovala sa trochu štátnicky a žiadala zvolať Bezpečnostnú radu štátu a odpovede. A aj keď premiér, ktorý si ešte nestihol prečítať ústavu a asi nemá žiadneho poradcu s aspoň minimálnou skúsenosťou, najskôr vyhlásil, že je hysterická, ale po tom, čo mu povedali, že aj „ujo z Hornej Dolnej“ vie, že je jeho psou povinnosťou prezidentke vyhovieť, zvolal toto stretnutie. Nakoniec to však dopadlo tak, ako vždy.

Nič sa vraj nedeje a zas je to všetko „lebo Fico”. Takže celé si to vymyslel SMER. Asi si nevšimli, že väčšina relevantných politických strán žiadala vysvetlenie a vyjadrila znepokojenie nad tým, čo sa deje. Oni si pozreli iba vyhlásenia PS a Demokratov a tí povedali, že je všetko ok. Tým druhým menovaným by som odporučila, aby svojho predsedu Hegera radšej už nepúšťali na tlačovky, ani do tretieho radu, lebo lieky, drogy a alkohol dokopy nerobia dobrotu.

Takže zase sa ukázalo, komu slúži táto Čaputovej vláda. Otázne je, dokedy a koľko ešte budú kryť a čo všetko odpustia. Alebo či už ten Soros v Amerike konečne zdvihne telefón a povie, že už z Európy odišiel a žiadne pokyny už neprídu, že už nemajú čakať.

Možno čakáme na to, kým niekto príde tankom do prezidentského paláca a zakričí, že má rozviazané ruky.

Alebo rátame, koľko námestníkov majú ešte ostatné silové inštitúcie a koľkých ešte pozatvárame, aby Hamran mohol robiť ďalšie nezmyselné tlačovky, ktoré ani po dvoch pozretiach a troch paralenoch nedávajú zmysel.

Tak uvidíme zasa zajtra.

(Status na FB 18. augusta 2023)

(Celkovo 186 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter