Juraj Draxler: Protestujem proti útokom na bratislavskú kaviareň!

A množia sa. Posúďte sami:

Slovenská republika si dnes požičala na finančných trhoch za rovnakú cenu, ako minule, aj ako v zime. Investori teda vláde veria a žiadnu rizikovú prirážku nežiadajú. To našej kaviarni musia robiť schválne. Tá už mesiace vzýva zníženie ratingu a tvrdí, že vláda nezvládne verejné financie a furt nič! Ešte aj bankári sú proti odborníkom v PS a našim médiám!

Denník N mal včera článok o tzv. mierovej konferencii o Ukrajine a pri tej príležitosti spôsobne čitateľovi vysvetľoval, že Rusko je zlo. Napríklad tvrdil, že Rusko a jedine Rusko spomína v súvislosti s konfliktom jadrové zbrane. A takmer presne v rovnaký čas ako článok vydal Denník  N, vyšiel v britských novinách rozhovor s generálnym tajomníkom NATO, ktorý vyzýva, aby aliancia uviedla do pohotovosti viac jadrových zbraní.

To už čo je toto?! To im aj ten Stoltenberg urobil zjavne naschvál!

(Pozn: Ruská vláda konzistentne mesiace opakuje, naposledy minulý týždeň, že jadrové zbrane, ani taktické, nepoužije na útok súvisiaci s vývojom na bojiskách Ukrajiny, a že to vylučuje jej jadrová doktrína. Médiá podsúvajú opak, hoci Putin pred týždňom na osobnom stretnutí pred kamerami vyzval predstaviteľov zahraničnej tlače, aby prestali šíriť takéto veci.)

No a čo je najhoršie: Facebook odstránil stránku propagujúcu notorickú zbierku na muníciu pre Ukrajinu. Teda stránku iniciatívy, ktorej existencia v kaviarni spôsobila doslova orgazmy.

Teraz ju ako nevhodnú zrušila dokonca americká korporácia.

Toto už je čo, prosím?! Podplatil ich Putin?

Svet sa zvrhol a všetci podrypávajú našu dobrú kaviareň.

Ak by som bol jej členom, tak si hádam od bolesti zajtra ráno ani nedokážem vypiť svoje kakavko.

(Status na FB 17. júna 2024)

(Celkovo 169 pozretí, 1 dnes)

Ďalšie články:

Facebook
Telegram
Twitter
Email

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Účet Klubu Nového slova – IBAN: SK8211000000002624852008
variabilný symbol pre Slovo 52525

Týždenný newsletter