Veľmi jednoducho. Musíte sa jej prispôsobiť. To chce, aby ste mali predovšetkým gatívny vplyv na svoje okolie a boli vrlí k ľuďom, s ktorými sa deň čo deň stýkate. Skúste vynechať príponu ne- a pochopíte náš zámer.
Jeden Spejbl a jeden Hurvínek sa svojho času (to už je vlastne dávno, čo túto bábkovú dvojicu vynikajúco interpretoval po odchode prof. Skupu Miloš Kirschner) stali bábkami, ktoré mali úspech nielen v Česku, ale i na celom svete. Spejbl a Hurvínek boli v určitom čase takí populárni, ako je dnes populárna dvojica Tom a Jerry. Rozdiel spočíval iba v tom, že česká dvojica nesiahala po pomerne primitívnom humore. Išlo o humor, ktorý mal úspech u detského, ale aj u dospelého diváka.
Svojím spôsobom patril k inteligentným druhom humoru. V Európe nemal konkurenciu a aj na Slovensku ho uvádzali pod menom Bôbik a Strúčik bratia Stražanovci. Spejbla a Hurvínka však nekopírovali, iba ho preniesli do slovenských podmienok. Je na škodu veci, že tieto skutočnosti sa v súčasnosti akosi – a nielen v jej rámci – zabúdajú. Bôbik a Strúčik boli veľmi obľúbení predovšetkým medzi deťmi.
Je zaujímavé, že táto dvojica ako keby na Slovensku „zamrzla“. Ale to nie je nič nového. Veď Bôbik a Strúčik účinkovali ako bábky v slovenských kultúrnych domoch na vidieku určených pre širokú verejnosť a najmä v detských programoch. Za túto činnosť by sme ich mali patrične oceniť.